Danışma Hattı

Site İçi Arama:
 
 

Danışma Hattı : +90 216 320 55 35

Ana Sayfa    İletişim Bilgileri


Başlangıç     Élysée Çocuk Parkları Hakkında     Oyun Parkları Haberler     Promosyonlu Çocuk Oyun Parkları Setleri    Ücretsiz Katalog    
Élysée Oyun Alanları İletişim   
 Oyun Grupları Güvenlik Yüzeyleri    Çocuk Oyun Parkları ve Kent Mobilyaları Referanslar


Menü Başlangıç Oyun Alanları
New Page 1
Élysée Çocuk Parkları Hakkında
Referanslar
Haberler
Teknik

Lütfen kataloğumuzu sipariş ediniz
Online formu doldurarak en son versiyon katalogumuzu sipariş edebilirsiniz.Katalogumuz adresinize ücretsiz olarak posta yolu ile gönderilecektir.

Kataloğumuza aynı zamanda PDF olarakta sahip olabilirsiniz : İndir...

İletişim
Élysée-Türkiye
Fener Cad. No: 28 BEYKOZ / İSTANBUL / TÜRKİYE
Tel.: +90 216 320 55 35 pbx
Fax: +90 216 320 55 33
E-mail: bilgi@cocukoyunparklari.net

İletişim formu »
.
Çocuk Parkları
Güvenli, yüksek kalite ve dizaynlı oyun grupları serisi

Çocuk parklarımız ve oyun parklarımız kaydıraklar, tırmanma ağları, tüp tüneller, tırmanma duvarları ve bunlara benzer daha bir çok geleneksel favori çocuk parkı aktiviteleri içermektedir.Oyun gruplarımız tam esnekliği ve modüler yapıları ile istediğiniz gibi bir oyun alanı elde etmeniz mümkündür!

Ürün serisini görün Pioneer    

Klasik Nature
Modular Kontrüksiyon, uzun ömürlü metartalle ve doğal renkler, bunlar Pioneer Nature Çocuk Oyun Grubu serimizin karakteristikleridir.

Sağlam konstrüksiyonu ve dayanıklı materyalleri sayesinde, Classic Nature oyun grupları son derece dayanıklıdır.Çocuklar için güvenli ve eğlenceli bir oyun alanı yaratır.

Ürün serisini görün Classic Nature    

Oyun Grupları
Bu çocuk oyun alanları serisi oyun dünyasını keşfeden, en küçük çocuklar için dizayn edilmiştir.

Discovery, oyun alanlarına yeni adım atan ilk çocukluk çağları için tasarlanmış klasik ve ekolojik oyun parklarıdır. Alçak seviye oyun parkı aktiviteleri dizisinden olup, eğlenceli, renkli ama en önemlisi kesinlikle güvenlidir.!

Ürün serisini görün Discovery    

Oyun Alanları
Wonderland bizim ana oyun alanları ürün gamlarımızdan biridir.

Yüksek özellikli çocuk parklarımız, en küçük çocuklar için tasarlanmış olanlardır.Çelik, plastik ve kauçuktan her türlü harekete dayanıklı imal edilmiş olan bu oyun grubu serisi hayatı eğitilmiş zorbalar için bile zorlaştıracak dayanıklılıktadır . Oyun parklarımız gücüne rağmen şekilleri yumuşak ve yuvarlak olup, bu oyun parkı serisinin renkli dekorasyonu çok küçük çocuklara çok çekici gelmektedir.

Ürün serisini görün Wonderland    

Oyun Grupları

Dikkat çekici bir oyun parkı serisi, çocukların fiziksel gelişimlerinin keyfine varmalarını sağlamaya yardımcı olacak çocuk oyun grupları.

5 yaş ve yukarısı çocukların ilgisini çeken oyun grupları, meydan okuyucu ve çok sağlam çocuk parkları! Çelik, Alüminyum, plastik ve kauçuk gibi maddelerin çekirdek malzemeleri olduğu bu sonsuz eğlence dolu oyun alanı malzemeleri dizini aynı zamanda sağlamlıkta eşsizdir

Ürün serisini görün Atlantis    

Çocuk Parkları
Herhangi bir çocuk alanına uyabilecek, bağımsız ürünler.
Oyun alanında bulunan temel çocuk oyun ekipmanlarını tamamlayan bir dizi tek başına oynanan oyun ekipmanları. Bunların çoğu, oyun parklarından daha fazlasını bekleyen çocuklar için hazırlanmıştır

Ürün serisini görün Stand Alone    

Çocuk Parkları
Bu oyun parkı serimiz, doğanın kendisi tarafından dizayn edildi.

Bizzat Doğa tarafından dizayn edilmiş ahşap oyun grupları.Doğal formunu koruyan ağaçlarla kombine edilmiş ağ sistemleri,kaydıraklar,denge platformları…Bu oyun grunu serisi oynayanlara orijinal doğa hissini verir.

Ürün serisini görün Natura Play    


Oyun grupları ve spor alanları sistemlerimiz teker teker Almanyadaki TÜV tarafından en yeni Avrupa güvenlik normu olan DIN EN 1176 ya
Çocuk oyun parkları sistemlerimiz güvenlik normlarına uygundur.Şirketimiz UNICEF’in destekçisidir.

   

Başlangıç