Danışma Hattı

Site İçi Arama:
 
 

Danışma Hattı : +90 216 320 55 35

Ana Sayfa    İletişim Bilgileri


Başlangıç     Élysée Çocuk Parkları Hakkında     Oyun Parkları Haberler     Promosyonlu Çocuk Oyun Parkları Setleri    Ücretsiz Katalog    
Élysée Oyun Alanları İletişim   
 Oyun Grupları Güvenlik Yüzeyleri    Çocuk Oyun Parkları ve Kent Mobilyaları Referanslar


Menü TEKNİK
New Page 1
Élysée Çocuk Parkları Hakkında
Referanslar
Haberler
Teknik

Lütfen kataloğumuzu sipariş ediniz
Online formu doldurarak en son versiyon katalogumuzu sipariş edebilirsiniz.Katalogumuz adresinize ücretsiz olarak posta yolu ile gönderilecektir.

Kataloğumuza aynı zamanda PDF olarakta sahip olabilirsiniz : İndir...

İletişim
Élysée-Türkiye
Fener Cad. No: 28 BEYKOZ / İSTANBUL / TÜRKİYE
Tel.: +90 216 320 55 35 pbx
Fax: +90 216 320 55 33
E-mail: bilgi@cocukoyunparklari.net

İletişim formu »
Çocuk oyun parklarımızdaki kalitemizi ve güvenliğimizi daha da arttırmak için, geçmiş yeniliklerimizin yarının standartları olduğu deneyimlerinden yola çıkarak,oyun gruplarımız için sürekli olarak daha iyi seçenekler ve üstün çözümler arıyoruz.

Çocuk parkları sistemlerimiz, bir dizi değişiklikleri getirmekte ve bizim, oyun parkları projelerini gerçekleştirirken, belirli müşteri istek ve ihtiyaçlarını karşılamamızı sağlamaktadır.

Kalite Élysée
Élysée Oyun Alanları, aşağıdakileri kapsayan bir toplam kalite yaklaşımına sahiptir:

• Deneyimli tasarım ekibimiz,çocuk oyun parkları hakkındaki tüm güvenlik kuralları hakkında tam bilgiye sahiptirler.
• Fabrikamızdaki üretim bittikten sonra, tüm hazır ürünler, müşterilere gönderilmeden önce çok dikkatli bir kontrolden geçirilirler.
 

Teknoloji - Güvenlik

Çocuk parklarımızda üst kaplamada ve tırmanma ağlarında kullandığımız plastik kısımlar, çok üzün süre dayanabilecek şekilde üretilirler.Çocuk oyun parklarımızdaki tırmanma duvarı, çelikle güçlendirilmiş 18 mm su geçirmez kontrplaktan yapılmış, üzerleri ince bir tabaka halinde güçlü ve hava şartlarına dayanıklı laminatla kaplanmıştır.
   
Çocuk oyun parklarımızdaki panellerimizde patentli “estetik kaplama” levhalarının “kapalı köşe” kullanımı, paralel olmayan renk korumasını ve de sağlamlığı garantiler. Oyun gruplarımızdaki panellerin en az 20 yıllık ömrü bulunmakta olup bu da oyun alanlarının rengarenk ve davet edici bir görünüm vermesini sağlar. Dahası, Kesinlikle bakım ya da tamir istemez.
   
Çocuk oyun gruplarımızda kullanılan 600 mm.lik çap ve 12 mm duvar kalınlığına sahip olan plastik tüp oldukça sağlamdır ve neredeyse kırılması mümkün değildir.
   
Çocuk oyun parklarımızda kullanılan tüm tahta kısımlar dikkatlice planlanır ve köşeleri yuvarlatılır. Tüm vida ve cıvatalar ya içe gömülürler, ya da plastik bir kapakla kapatılırlar.
   
Oyun alanlarında oynayan çocuklarımızın kazayla düşüp yaralanmalarını önlemek için, çocuk oyun parklarımıza kullanılan tırmanma taşlarımız plastikten yapılmıştır.

Oyun grupları ve spor alanları sistemlerimiz teker teker Almanyadaki TÜV tarafından en yeni Avrupa güvenlik normu olan DIN EN 1176 ya
Çocuk oyun parkları sistemlerimiz güvenlik normlarına uygundur.Şirketimiz UNICEF’in destekçisidir.

   

Başlangıç